+420 226 522 122

Budujeme obchodní most,
který propojí zájmy z Afriky do Evropy a Asie, stejně jako do Ameriky…
Propojíme i Vaši společnost.

Česko – Angolské obchodní fórum Praze

Bylo pro nás velmi přínosné setkání u příležitosti Česko – Angolského obchodního fóra, pořádané Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky v rámci programu návštěvy ministra ekonomiky a plánování Angoly pana Mária Augusta Caetana Joãa, v doprovodu Velvyslankyně Angoly v Berlíně Její Excelence Balbiny MALHEIROS DIAS DA SILVA, se všemi ostatními váženými členy početné delegace ekonomických subjektů z Angoly, včetně státní agentury pro soukromé investování AIPEX.

Měli jsme možnost nejen vyslechnout si, ale hlavně
diskutovat o vzájemných možnostech v propojení byznysu a financování projektů.
Diskuzi neodmítl samozřejmě také pan náměstek Edvard Kožušník. Těšíme se na
další setkání na půdě Evropy, nebo České republiky, ale také na půdě Angoly.

Naše poděkování patří Ministerstvu za pozvání a také za záštitu tohoto setkání, panu náměstkovi Edvardu Kožušníkovi, Tomáši Uličnému za osobní účast, panu Martinu Pártlovi z agentury CzechInvest, paní Andree Heverlové za perfektní organizaci a podporu, kolegům z Česko-angolské průmyslové a agrární komory v České republice panu předsedovi Orlandu Dovalovi a panu Janu Dvořáčkovi, a také mým účastnícím se kolegům za společnost PTM Invest holding a.s. stejně tak všem ostatním, kteří se zúčastnili a podpořili toto setkání.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.